Modalitateak

Hasi behar duzun bolumenarekin. Eskalatu balioa ematen duenean.

CORBELIA txertatzeko eta plataforman dokumentazio korporatiboarekin lan egiteko modalitateak.

Prozesatutako dokumentu-bolumen desberdinak dituzten hiru lantoki.

Hasierako ezarpena 1.200 € + BEZa-tik aurrera. Azken irismena iturrien, integrazioen, arauen eta erabilera-kasuaren arabera zehazten da.

Hileko harpidetza

Hasteko oinarri argi bat.

Zenbatekoak orientagarriak dira eta irismen teknikora, zerbitzu-mailara eta erakundearen eskakizunetara egokitu daitezke.

Start

Hasierako erabilera edo bolumen txikia

Plataformaren hasierako erabilerarako edo dokumentu-prozesamendu bolumen txikirako.

690 € / hilean

+ BEZa · 1.000 dokumentura arte

  • CORBELIAren tresna orokor guztiak
  • Etorkizuneko tresnak barne
  • Dokumentu-kontsulta eta -analisia
  • Gainditzea: 150 € / 1.000 dokumentu
Egokitasuna kontsultatu
Business

Prozesamendu-bolumen handia

Dokumentu-prozesamendu bolumen handirako.

1.090 € / hilean

+ BEZa · 5.000 dokumentura arte

  • CORBELIAren tresna orokor guztiak
  • Etorkizuneko tresnak barne
  • Dokumentu-kontsulta eta -analisia
  • Gainditzea: 90 € / 1.000 dokumentu
Egokitasuna kontsultatu
Enterprise

Behar espezifikoak

Bolumen- eta prozesamendu-behar espezifikoetarako, neurrirako proposamen batekin.

Neurrira

Neurrirako bolumena · Gainditzea proposamenaren arabera

  • CORBELIAren tresna orokor guztiak
  • Etorkizuneko tresnak barne
  • Dokumentu-kontsulta eta -analisia
  • Erabilera-baldintzak proposamenaren arabera
Hitz egin CORBELIArekin
Dokumentuen zenbaketaBost orrialdera arteko bloke bakoitza dokumentu bat bezala zenbatzen da.
Ezarpena1.200 € + BEZa-tik aurrera. Irismenaren, iturrien eta integrazioen arabera aurrekontatzen da.
Barne hartutako tresnakModalitate guztiek CORBELIAren tresna orokor berak eta etorkizunean gehitzen direnak barne hartzen dituzte. Prezioa plataformaren erabileraren araberakoa da, batez ere hileko dokumentu-prozesamendu bolumenaren araberakoa.

Konparazioa

Aukeratu irismenaren arabera, ez soilik bolumenaren arabera.

Azken gomendioa informazioa nola erabiltzen den eta zer emaitza sortu behar duen araberakoa da.

PlanaBarne hartutako bolumenaNorentzatHileko prezioaDokumentu-gainditzea
Start1.000 dokumentura arteHasierako erabilera edo bolumen txikia690 € + BEZa150 € / 1.000 dokumentu
Profesionala2.500 dokumentura arteErabilera errepikaria edo bolumen ertaina890 € + BEZa120 € / 1.000 dokumentu
Business5.000 dokumentura arteProzesamendu-bolumen handia1.090 € + BEZa90 € / 1.000 dokumentu
EnterpriseNeurriraBehar espezifikoakNeurriraProposamenaren arabera

Modalitateei buruzko galderak

Garrantzitsuena da erabilera-kasua.

Prezioek ezarpena barne hartzen dute?

Ez. Hasierako ezarpena 1.200 € + BEZa-tik hasten da eta iturrien, konfigurazioaren, integrazioen eta kasuaren eskakizunen arabera zehazten da.

Modalitatea alda dezaket?

Gaitasuna eboluzionatu daiteke bolumena, erabiltzaileak edo txertatutako prozesuak hazten diren heinean.

Zer gertatzen da fitxategi batek orrialde asko baditu?

Zenbaketarako, bost orrialdera arteko bloke bakoitza dokumentu bat da.

RAW, Scriptum, BI eta Agents barne daude?

Bai. Modalitate guztiek RAW, Scriptum, BI eta Agents barne hartzen dituzte, baita CORBELIAri gehitzen zaizkion tresna berriak ere. Ez da tresna edo modulurik bereiz ordaintzen: prezioa plataformaren erabileraren arabera zehazten da, kontratatutako modalitatearen baldintza eta mugen arabera.

Zer da Tech proiektu bat, eta modalitateetan sartuta dago?

Tech proiektuak CORBELIAren gainean egindako ad hoc garapenak dira, bezero baten premia espezifiko bati erantzuteko. Bezero horren erabilera esklusiborako aplikazio berri eta pertsonalizatuak direnez, proiektu independente gisa zehaztu eta aurrekontatzen dira. Plataformaren tresna orokorrek —etorkizunean gehitzen direnek barne— modalitate guztien parte izaten jarraitzen dute.

Irismen egokia aukeratzen laguntzen dizugu.

Esan gutxi gorabeherako bolumena, iturriak eta hobetu nahi duzun prozesua. Proposamen egokitua prestatuko dugu.

Eskatu diagnostikoa